درباره ما بیشتر بدانید!

شرکت پرتو توسعه کسب و کار زاگرس ( کافه وب ) اینجاست تا باهم کنار آوردن ارتباطات یکپارچه بازاریابی، رویکرد تخصصی وب و دیجیتال، هنر و خلاقیت ارتباطی، نگرش سنتی در استراتژی بازاریابی و تبلیغات کسب و کارهای ایرانی را تغییر دهد .

ما دریافته ایم رشد غیر قابل انکار اثرگذاری محتوا، شبکه های اجتماعی، موبایل و رسانه های دیجیتال از یک سو و عدم تمرکز شرکت های ایرانی بر مباحث تخصصی بازاریابی آنلاین از سوی دیگر ضرورت وجود شرکت پرتوتوسعه کسب و کار را بوجود آورده است. ما در کنار سایر سرویس ها با ارائه آموزش های عمومی و تخصصی به شرکت ها در تغییر فرهنگ سازمانی کمک میکنیم چرا که معتقدیم عصر امروز عصر دیجیتال است و هر کسب و کاری باید روح سازمان خود را با عصر جدید تطبیق دهد .

ما در کافه وب …

تمام تلاش خودمون رو کردیم تا سطح درآمدی تون بالاتر بره، شما با شرکت در «جلسات مشاوره » می تونید شناخت بهتری از استعدادهای شغلی و کاری خودتون بدست بیارید؛ بعد از اون با مراجعه به «دوره های آموزشی» و فراگیری مهارت در هر کسب و کار شناخت بهتری برای تصمیم گیری ورود به اون کار و پیدا می کنید. یادتون باشه با استفاده از تجربیات مشاورین خبره در حوزه مورد نظرتون از طریق « فرم مشاوره» ریسک شکست تو کارتون و کم خواهید کرد.
«کافه وب » از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.

خدمات کافه وب

شرکت کافه وب با برگزاری جلسات مشاوره حضوری کسب و کار به شما این امکان را خواهد داد که بتوانید در حوزه فعالیت خود از شروع تا رسیدن به اوج رشد، تمامی موانع و مراحل را به درستی و به صورت حرفه ای بگذرانید.

کافه وب با آموزش های حرفه ای و تخصصی شما و کسب و کارتان را به بالاترین سطح از حرفه ای بودن میرساند،که میتواند کسب و کار شما را تبدیل به یک برند معتبر کند

بخش تولید محتوای کافه وب با تولید محتوای به روز و حرفه ای به بهتر دیده شدن شما و کسب و کارتان کمک خواهد و میتواند با ایده دادن و اجرا کردن ایده هر آنچه در ذهن و رویای خود دارید را به تصویر بکشید