درباره ما بیشتر بدانید!

شرکت پرتو توسعه کسب و کار زاگرس ( کافه وب ) اینجاست تا باهم کنار آوردن ارتباطات یکپارچه بازاریابی، رویکرد تخصصی وب و دیجیتال، هنر و خلاقیت ارتباطی، نگرش سنتی در استراتژی بازاریابی و تبلیغات کسب و کارهای ایرانی را تغییر دهد .

ما دریافته ایم رشد غیر قابل انکار اثرگذاری محتوا، شبکه های اجتماعی، موبایل و رسانه های دیجیتال از یک سو و عدم تمرکز شرکت های ایرانی بر مباحث تخصصی بازاریابی آنلاین از سوی دیگر ضرورت وجود شرکت پرتوتوسعه کسب و کار را بوجود آورده است. ما در کنار سایر سرویس ها با ارائه آموزش های عمومی و تخصصی به شرکت ها در تغییر فرهنگ سازمانی کمک میکنیم چرا که معتقدیم عصر امروز عصر دیجیتال است و هر کسب و کاری باید روح سازمان خود را با عصر جدید تطبیق دهد .

ما در کافه وب …

تمام تلاش خودمان را کردیم تا به سطح  بالاتری از آگاهی و دانش برسید تا بتوانید درآمدتان را به صورت واقعی بالا ببرید ، شما میتوانید با شرکت در «جلسات مشاوره » به شناخت بیشتری از استعدادها و توانمندی های شغلی تان برسید و با شرکت در «دوره های آموزشی کسب و کار» و فراگیری مهارت ها خودتان را برای ورود به بازار کار آماده کنید.فراموش نکنید که میتوانید با استفاده از تجربیات مشاور پر تجربه و توانمند در حوزه فعالیتتان از طریق پر کردن « فرم مشاوره» و اقدام برای دریافت مشاوره و راهنمایی موفق تر عمل کنید. تیم «کافه وب » از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.

خدمات کافه وب

شرکت کافه وب با برگزاری جلسات مشاوره حضوری و آنلاین در حوزه ی کسب و کارتان به شما این امکان را خواهد داد تا بتوانید از نقطه شروع تا رسیدن به اوج رشد در بیزینس خود ، موانع و مراحل را به طبق اصول و به صورت حرفه ای بگذرانید.

کافه وب با آموزش های حرفه ای و تخصصی شما و کسب و کارتان را به بالاترین سطح از حرفه ای بودن میرساند،که میتواند کسب و کار شما را تبدیل به یک برند معتبر کند و مسیر رشد و پویایی را برای شما هموارتر کند

بخش تولید محتوای کافه وب با تولید محتوای به روز و حرفه ای به بهتر دیده شدن شما و کسب و کارتان کمک خواهد و میتواند با ایده دادن و اجرا کردن ایده ها هر آنچه در ذهن برای رشد و ارتقا بیزینس خود دارید به تصویر کشیده شود که این منجر به جذب فالوور و مشتری بیشتر در حوزه فعالیت تان خواهد شد