درباره ما بیشتر بدانید!

شرکت پرتو توسعه کسب و کار زاگرس ( کافه وب ) اینجاست تا باهم کنار آوردن ارتباطات یکپارچه بازاریابی، رویکرد تخصصی وب و دیجیتال، هنر و خلاقیت ارتباطی، نگرش سنتی در استراتژی بازاریابی و تبلیغات کسب و کارهای ایرانی را تغییر دهد .

ما دریافته ایم رشد غیر قابل انکار اثرگذاری محتوا، شبکه های اجتماعی، موبایل و رسانه های دیجیتال از یک سو و عدم تمرکز شرکت های ایرانی بر مباحث تخصصی بازاریابی آنلاین از سوی دیگر ضرورت وجود شرکت پرتوتوسعه کسب و کار را بوجود آورده است. ما در کنار سایر سرویس ها با ارائه آموزش های عمومی و تخصصی به شرکت ها در تغییر فرهنگ سازمانی کمک میکنیم چرا که معتقدیم عصر امروز عصر دیجیتال است و هر کسب و کاری باید روح سازمان خود را با عصر جدید تطبیق دهد .

ما در کافه وب …

تمام تلاش خودمان را کردیم تا به سطح  بالاتری از آگاهی و دانش برسید تا بتوانید درآمدتان را به صورت واقعی بالا ببرید ، شما میتوانید با شرکت در «جلسات مشاوره » به شناخت بیشتری از استعدادها و توانمندی های شغلی تان برسید و با شرکت در «دوره های آموزشی کسب و کار» و فراگیری مهارت ها خودتان را برای ورود به بازار کار آماده کنید.فراموش نکنید که میتوانید با استفاده از تجربیات مشاور پر تجربه و توانمند در حوزه فعالیتتان از طریق پر کردن « فرم مشاوره» و اقدام برای دریافت مشاوره و راهنمایی موفق تر عمل کنید. تیم «کافه وب » از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.

خدمات کافه وب

عنوان آکاردئون
لورم ایپسوم متن ساختگی....
عنوان آکاردئون
لورم ایپسوم متن ساختگی....
عنوان آکاردئون
لورم ایپسوم متن ساختگی....